Więcej o Willa Ostoja

 

HISTORIA

Willa Ostoja to niegdyś nasz dom rodzinny. Spędzaliśmy tu wiele pięknych i niezapomnianych chwil. Doświadczaliśmy natury w najczystszej formie – wokół pachnące drzewa, rzeka posiadająca, wg dawnych legend, magiczne właściwości, góry kryjące w sobie wiele tajemnic przeszłości…

Tę oazę spokoju otwieramy także dla Was. Poznajcie Willę Ostoję – poniemiecki dom z 1926 roku, który gruntownie odnowiliśmy zachowując jego niepowtarzalny charakter przejawiający się w wyszukanych architektonicznych detalach.

Wsłuchując się w potrzeby naszych Gości i chcąc zadbać o maksymalny odpoczynek i relaks podczas Ich pobytu powiększyliśmy Naszą rodzinną Willę o drugą część - Willę Ostoję Wellness. Obie połączyliśmy przeszkloną jadalnią, gdzie klimatyczny wystrój wnętrza w połączeniu z panoramą gór i dobrą kuchnią stanowią dopełnienie idealnego wypoczynku.

OBIEKT I LOKALIZACJA

Willa Ostoja to miejsce, gdzie można odpocząć, zapomnieć o codziennych problemach, odetchnąć od miejskiego zgiełku, zrelaksować ciało i duszę.

Ze względu na swoje położenie Willa Ostoja jest idealnym miejscem zarówno dla osób szukających wyciszenia i spokoju, jak i miłośników górskich wędrówek, rowerowych wycieczek oraz śnieżnego szaleństwa. Blisko stąd do przepięknych szlaków turystycznych, wyciągów narciarskich oraz doskonale przygotowanych stoków.

STREFA WELLNESS

Czasem, aby naprawdę odpocząć, potrzeba czegoś więcej niż cisza i spokój, dlatego stworzyliśmy kameralną strefę relaksu z sauną, jacuzzi i szeroką gamę masaży do wyboru, by zapewnić Naszym Gościom odpoczynek najwyższej klasy.

DLA DZIECI

Pomyśleliśmy również o naszych najmłodszych Gościach, którzy - swój wolny czas mogą spędzić w przytulnej sali zabaw.

PARKING

Na terenie obiektu znajduje się ogrodzony i monitorowany parking. Liczba miejsc jest ograniczona, jednak zapewniliśmy naszym Gościom dodatkowe miejsca parkingowe w odległości 50m od naszego ośrodka.


Serdecznie zapraszamy w nasze rodzinne strony!