Masaże

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego programu odnowy biologicznej w ramach, którego oferujemy szeroką gamę masaży i zabiegów terapeutycznych.

Doskonałym uzupełnieniem pobytu skoncentrowanego na aktywnym zwiedzaniu, górskich wędrówkach i sportach zimowych będą masaże lecznicze lub relaksacyjne wykonane przez naszych licencjonowanych fizjoterapeutów, które pomogą się odprężyć i odzyskać siły.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Dla osób żyjących w ciągłym stresie odpowiednią formą masażu jest masaż relaksacyjny. Masaż ten pobudza skórę i mięśnie, zmniejszając ich napięcie, przywraca prawidłowy rytm serca, jak również poprawia krążenie krwi.

Masaż relaksacyjny

 • całościowy: 55 min / 140 zł
 • częściowy: 25 min / 80 zł

 

MASAŻ SPORTOWY

Masaż sportowy to intensywny masaż zmniejszający zmęczenie organizmu powstałe na skutek aktywności fizycznej. Celem masażu sportowego jest zniwelowanie ogromnego zmęczenia organizmu
 
Masaż sportowy:

 • Ganzkorpermassage: Dauer 55 min / 160 zł
 • Tailmassage: Dauer 25 min / 80 zł

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Łączy w sobie zalety masażu ze szczególnymi właściwościami wulkanicznych kamieni. Przywraca harmonię ciała i umysłu, powoduje przypływ pozytywnej energii. Jest zabiegiem silnie relaksacyjnym, pomaga osiągnąć uczucie spokoju i odprężenia, redukuje stres.
 
Massage mit heiBen Steinen:

 • Ganzkorpermassage: Dauer 55 min / 170 zł
 • Tailmassage: Dauer 25 min / 85 zł

 

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny jest zabiegiem mającym na celu przyspieszenie i usprawnienie krążenia. Służy również likwidacji obrzęków, skraca czas resorpcji siniaków. Masaż ten połączony z różnymi technikami działa również wyszczuplająco.

Drenaż limfatyczny:

 • całościowy: 55 min / 140 zł
 • częściowy: 25 min / 75 zł

 

REFLEKSOTERAPIA

Refleksoterapia to leczniczy masaż stref odruchowych inaczej receptorów znajdujących się na stopach, dłoniach lub uszach. Odpowiednio wykonany masaż stóp ma wpływ na cały organizm. Podczas zabiegu stymulowane są punkty, zawsze refleksami, które mają bezpośrednie powiązanie z narządami wewnętrznymi.

 • Refleksoterapia stóp: 20 min / 100 zł

 

MASAŻ AROMATYCZNY

Masaż aromatyczny całego ciala  przy użyciu naturalnych olejków aromatycznych o działaniu oczyszczającym, regeneracyjnym i głęboko relaksacyjnym.

Masaż aromatyczny:

 • całościowy: 55 min / 150 zł

 

MASAŻ ANTYSTRESOWY GŁOWY I KARKU

Odprężająco- relaksacyjny masaż napiętych mięśni karku, szyi i głowy. Masaż przeznaczony dla osób przemęczonych, zapracowanych i zestresowanych. Zalecany przy częstych napięciach mięśni karku, bólach głowy i migrenach.

 • Masaż antystresowy głowy i karku: 20min / 80 zł

 

MASAŻ TWARZY

Dla każdego rodzaju skóry, stosowany przede wszystkim w celach profilaktyczno-pielęgnacyjnych i kosmetycznych. Podtrzymuję elastyczność mięśni i skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek, wygładza już istniejące, a nawet likwiduje blizny i przebarwienia.

 • Masaż twarzy: 20 min / 80 zł

LIFTING TRÓJWYMIAROWY 3D

Odmładzająco- ujędrniający zabieg polegający na specjalistycznym masażu mięśni: twarzy, szyi, dekoltu, głowy, karku i barków dający widoczny natychmiast i długo utrzymujący się efekt liftingu twarzy. Wersja DE LUX wzbogacona jest o masaż całych pleców.

 • Lifting trójwymiarowy 3D: 20 min / 80 zł

 

MASAŻ SUCHY Z TERAPIĄ MANUALNĄ

Najpierw w celu rozluźnienia wykonywany jest krótki masaż głębokich struktur powięziowo- mięśniowych, następnie wykonujemy ,,nastawianie” (odblokowanie) kręgosłupa lub stawów.(,,nastawianie” nazywane jest potocznie kręgarstwem, natomiast fachowo- TerapiaManualna, Osteopatia, Chiropraktyka). Stosowanie terapii manualnej, czyli leczenia struktur kręgosłupa i stawów obwodowych rękami terapeuty jest przypuszczalnie tak dawne, jak długo ludzkość odczuwała bóle w
narządzie ruchu. To naturalny sposób przynoszenia ulgi w cierpieniu jednemu człowiekowi rękami drugiego człowieka.

 • Masaż suchy z terapią manualną: 55 min / 140 zł