Strefa relaksu

strefa relaksu spa 2Czasami, aby naprawdę odpocząć, potrzeba czegoś więcej niż cisza i spokój. Kameralna strefa relaksu w Willi Ostoi Wellness to idealne miejsce na chwilę oddechu dla ciała i umysłu. Przytulne wnętrze daje poczucie intymności, pozwala się odprężyć i złagodzić napięcie wywołane codziennym stresem. Dopełnieniem medytacji i relaksu jest widok górskiego krajobrazu malującego się za przeszkloną ścianą strefy.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy

 Jaccuzzi 

kąpiel w ciepłej wodzie z bąbelkami znakomicie niweluje stres i relaksuje, pozytywnie wpływania na krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, wygrzewa stawy, poprawia stan skóry i przyśpiesza przemianę materii. Jaccuzzi dla max.4-5 osób.

Saunę fińską

strefa relaksu spaPobyt w saunie suchej umożliwia oczyszczenie organizmu z toksyn. Oprócz tego rozluźnia, relaksuje i pozwala łagodzić napięcie wynikające ze stresu. W trakcie jednego pobytu organizm spala 300 kalorii. Dodatkowo sauna poprawia pracę serca, pozwala uregulować skoki ciśnienia i poprawia krążenie.

Cennik
Możliwość wynajęcia strefy wellness na wyłączność:

- 120 zł/ os. za 1 godz. (sauna+jaccuzzi)

- 50 zł/os. za 1 godz. jaccuzzi

- 80 zł/os za 1 godz.sauny 

W trosce o zdrowie naszych Gości oraz zapewnienia pełnego relaksu Strefę Wellness wynajmujemy tylko na wyłączność, po wcześniej dokonanej rezerwacji.

Strefa czynna do godz. 22:00

Możliwość wypożyczenia szlafroków - 20 zł/szt

Dokładne warunki korzystania z przestrzeni Wellnes - można uzyskać w Naszym ośrodku. Więcej informacji również pod nr telefonicznym: +48 514 355 049