Strefa relaksu

strefa relaksu spa 2Czasami, aby naprawdę odpocząć, potrzeba czegoś więcej niż cisza i spokój. Kameralna strefa relaksu w Willi Ostoi Wellness to idealne miejsce na chwilę oddechu dla ciała i umysłu. Przytulne wnętrze daje poczucie intymności, pozwala się odprężyć i złagodzić napięcie wywołane codziennym stresem. Dopełnieniem medytacji i relaksu jest widok górskiego krajobrazu malującego się za przeszkloną ścianą strefy.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy

Sześcioosobowe jaccuzzi

kąpiel w ciepłej wodzie z bąbelkami znakomicie niweluje stres i relaksuje, pozytywnie wpływania na krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, wygrzewa stawy, poprawia stan skóry i przyśpiesza przemianę materii.

Saunę fińską

strefa relaksu spaPobyt w saunie suchej umożliwia oczyszczenie organizmu z toksyn. Oprócz tego rozluźnia, relaksuje i pozwala łagodzić napięcie wynikające ze stresu. W trakcie jednego pobytu organizm spala 300 kalorii. Dodatkowo sauna poprawia pracę serca, pozwala uregulować skoki ciśnienia i poprawia krążenie.

Cennik

Sauna 25zł / os. za 1 godz. (2 osoby i więcej)
Sauna tylko dla 1 osoby - 40zł/godzina
Jacuzzi 25zł/os za 1 godz.
Sauna + Jacuzzi- 40 zł/os za 1 godzin.
Możliwość wynajęcia pokoju relaksu na wyłączność 100 zł/ os za 1 godz.

Strefa czynna do godz. 22:00

Dokładne warunki korzystania z przestrzeni Wellnes - można uzyskać w Naszym ośrodku. Więcej informacji również pod nr telefonicznym: +48 514 355 049