Sporty Zimowe

Zima to doskonała okazja do uprawiania sportów zimowych. Nasz pensjonat i jego okolica są bogate w liczne atrakcje stworzone z myślą o amatorach oraz profesjonalistach zimowego szaleństwa. To dla nich zostały przygotowane trasy narciarskie oraz inne możliwości, z których warto skorzystać. Cechują je różne długości tras oraz stopień trudności. Dobrze przygotowane trasy pozwalają na zjazd na nartach, jak również na bardzo popularnym snowboardzie. Liczne stoki i wyciągi zapewniają ogromne możliwości, z których można swobodnie korzystać. Taki aktywny wypoczynek to dopływ pozytywnej energii i relaks zapewniany przez całą dobę. Wszystko to w otoczeniu malowniczej przyrody.

Również osoby mniej doświadczona w takich sportach oraz dzieci znajdą u nas swoje atrakcje, którym będą mogły się poświęcić. Podobnie i osoby zainteresowane obcowaniem z naturą i turystyką odnajdą w naszej okolicy wyjątkowe warunki by realizować swoje pasje.

Relaks i odpoczynek po zimowych przygodach doskonale uzupełni nasza oferta obejmująca jacuzzi, masaże oraz saunę. Z dużą troską zapewniamy klientom warunki, z których będą bardzo zadowoleni.